N-15 BOR YAĞI (3 LT-17,5 KG-180 KG)

N-15 BOR YAĞI (3 LT-17,5 KG-180 KG)

Çeşitli metallerin işlenmesinde (kesme ve taşlama) su ile karıştırılarak kullanılan naftanik baz yağ içerikli, korozyon koruma performansı yüksek, çok maksatlı her tür malzeme grubuna hitap eden, yüksek soğutma performanslı metal kesme sıvısıdır. Farklı tip metalleri işleyen tezgahlar için önerilir. Alüminyum ve bakır alaşımları, yumuşak çelik ve dökme demir gibi metallerin hafif ve ağır talaş kaldırma işlemlerinde (talaşlı imalat), alüminyum çubukların sıcak çekilmesinde yağlayıcı ve soğutucu olarak çok uygundur.

Naftanik İçerik Özelliği Kararlı Mikro Emülsiyon Yapısı

Su ile emülsiyon yapılarak kullanılan üstün özellikli ürün, naftanik yağın, ürünün içeriğinde bulunan emülgatörlerin çözünürlüğünü arttırmasıyla; su ile kolayca ve kararlı mikro emülsiyon oluşturan, bakteri faaliyetini önleyici katık sayesinde, uzun ömürlü, yüksek performanslı bir ürün elde edilmiştir.

Üstün Soğutma Performansı

Naftanik yağın kesme işlemi sırasında ısıyı bertaraf etmesi özelliğiyle, ürüne üstün soğutma özelliği sağlayarak her mevsimde sorun yaşamadan güvenli bir şekilde kullanım alanı yaratmıştır.

Uzun Kesici Takım Ömrü

Speedol Bor Yağı Süt Emülsiyon, yüksek kesme performansı, olağanüstü takım yağlaması ve korozyonu önleme özellikleriyle kesici takımın ömrünü uzatarak üretimin artmasına ve takım değiştirme masraflarının azalmasına yardımcı olur.

Mükemmel İşleme Performansı

İçeriğindeki katık sistemi sayesinde yüksek hassasiyette işleme performansı sağlar.

Yüksek İşleme Performansı

İçeriğindeki katık sistemi sayesinde yüksek hassasiyette işleme performansı sağlar.