MAN ile Petrol Ofisi işbirliği sürüyor

MAN ile Petrol Ofisi işbirliği sürüyor

MAN ve Petrol Ofisi iş birliğinin yeni dönemde de devam ettirilmesine ilişkin bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan OMV Petrol Ofisi Ticari Satışlar ve Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, 18 yılı geride bırakan ve karşılıklı yapılan anlaşma doğrultusunda bir dönem daha uzatılan birliktelikten Petrol Ofisi olarak büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

“MAN ile iş birliğimizi uzun yıllar devam ettireceğiz”

Gürsu, “Türk ve dünya otomotiv endüstrisinin önde gelen markaları, araçlarında maksimum koruma ve tasarruf için, hem ilk dolum hem de satış sonrasında Petrol Ofisi’nin ürünlerini kullanıyor. Petrol Ofisi olarak ticari araç sektörünün öncü markalarından MAN ile sürdürdüğümüz bu iş birliğimizi uzun yıllar devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Yıllardır güçlenerek devam eden bu birliktelik her iki markaya da güven ve değer katmaktadır” diye konuştu. 

Petrol Ofisi ve MAN araçlarının ekonomik faydalarını maksimum düzeye çıkartmak için ortak saha çalışmaları ve ortak ürün geliştirme projeleri yürüttüklerini söyleyen MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ise, hem iç hem de ihracat pazarları için ürettikleri ağır vasıtaların ilk dolumu ve servis değişimlerinde, Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ı tercih ettiklerini söyledi. 
“Araçlarımızın verimli çalışmasını güvence altına alıyoruz”

Bekiroğlu, “MAN, ilk dizel motorun patentini almasından bu yana; konfor, performans, teknoloji ve yaşam boyu maliyetler gibi birçok alanda öncülük yaparak, sektörün standartlarını belirliyor. MAN aynı şekilde satış sonrası hizmetlerde sunduğu yüksek hizmet kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’de sektörün öncüsü konumunda.

Bu haklı konum, iş ortaklarını da bu anlayışa uygun olarak alanında öncü kurumlar arasından seçmesiyle kazanıldı.

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, alanında Türkiye’nin en önde gelen markası konumunda. Teknolojiye, kaliteye, performansa ve dayanıklılığa önem veren, yatırım yapan bir marka. Petrol Ofisi Madeni Yağlar ile uzun süredir sürdürmekte olduğumuz bu stratejik güç birliği sayesinde araçlarımızın, zorlu yol ve çalışma şartlarında, istikrarlı ve verimli bir şekilde çalışmalarını güvence altına alıyoruz.

İletişim çalışmalarımızda ‘MAN Türkiye, Petrol Ofisi MAXIMUS dizel motor yağlarını tercih ediyor’ ibaresini kullanarak, müşterilerimize MAXIMUS dizel motor yağlarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca anlaşmalı MAN Yetkili Servislerinde de Petrol Ofisi Madeni Yağlar ürünleri kullanılarak ve ortak pazarlama faaliyetleri yürütülerek, MAN’ın yaşam boyu iş ortakları olan müşterileri için artı değer yaratılıyor” dedi.